Складіть рівняння дотичної, проведеної до графіка функції у=f(x) у точці з абсцисою х₀=1, якщо

f(x₀) =5, а f′(x₀)=2. ДАЮ 100

Ответы на вопрос

Отвечает Манвайлер Лера.

Ответ:

y=2x+3

Объяснение:

y=f'(x0)(x-x0)+f(x0)

y=2(x-1)+5=2x-2+5=2x+3