2. Розв'яжіть способом додавання[4x+3y=3,(2x-2y = Б.систему рівнянь​


Ответы на вопрос

Отвечает Лосева Мария.

Відповідь:

\left \{ {{8x+6y=6|*2} \atop {2x-2y=5|*3}} \right. \\\left \{ {{8x+6y=6} \atop {6x-6y=15}} \right. \\8x+6x=21\\14x=21\\x=\frac{21}{14}\\\\x= \frac{3}{2}=1,5 \\\\2*1,5-2y=5\\3-y=5\\-y=2\\y=-2

Пояснення: