У рівнянні 2х-5у=10 виразіть змінну x через змінну y.


Ответы на вопрос

Отвечает Байдос Асел.

Ответ:

             x=\dfrac{10+5y}{2}

Объяснение:

2х - 5у = 10

2х = 10 + 5у

x=\dfrac{10+5y}{2}