Тіло рухається прямолінійно за законом x(t) = 1/2t2 + 5t -7 (шлях вимірюється в м, а час у с).

Знайдіть швидкість тіла в момент часу t=3c.

Ответы на вопрос

Отвечает Банкетов Егор.

V= x'(t)

значить нам треба знайти похідну х(t)

x'(t)= t+5

тепер замість t підставляеми 3

x'(3)= 3+5=8

відповідь: 8м/с