Знайти значення аргументу функції y=-x+3, якщо y=8 СРОЧНО!


Ответы на вопрос

Отвечает Ефремова Дарья.

Объяснение:

У= - х+3

У=8

8= - х+3

-х=8-3

-х=5

Х= - 5