Розяжіть рівняння x²-5√x²+4=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Мартынова Настя.

Ответ:

Вот держи твой ответ надеюсь помог


Отвечает Кравець Максим.

x²-5√x²+4=0,

x²-5|x|+4=0.

Якщо x≥0, то рівняння матиме наступний вигляд:

x²-5x+4=0,

За теоремою Вієта для даного рівняння: a+b=5; a•b=4 (a, b — корені рівняння).

Таким чином, x=1, x=4.

Якщо x<0, то рівняння матиме наступний вигляд:

x²+5x+4=1,

За теоремою Вієта для даного рівняння: c+d=-5; c•d=4 (c, d — корені рівняння).

Таким чином, x=-4, x=-1.

Отже, x₁=-4, x₂=-1, x₃=1, x₄=4.