Задано арифметична прогресія а1, а2, а... аn відомо що а1=5 та d=-3. Яке з наведених тверджень

правильне....... А) а4-а2=9 Б) а5-а3=-6В) а6=-12 Г) аn=2-3n❗️ допоможіть пожалуйста поришайте мени ото ривняння ​

Ответы на вопрос

Отвечает Парач Николай.
A(1)=5
d=-3
a(n)=a(1)+d(n-1)
1. a(4)-a(2)=(a(1)+3d)-(a(1)+d)= (5+(-3)*3)-(5+(-3)=(-4)-2=-6; неверно
2. a(5)-a(3)= (a(1)+4d)-(a(1)+2d)= (5+(-3)*4)-(5+(-3)*2=-6; верно
3. a(6)=a(1)+5d=5+5*(-3)=-10; неверно
4. неверно, тк a(n)=a(1)+d(n-1)
Ответ: Б