У розчині масою 100г міститься 25г солі. Визначте масову частку розчиненої речовини в розчині.

Срочно пж!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Алим Дамир.

Ответ:w(p.p) = m(p.p) / m(p-ну)

w(p.p) = 25/100= 0,25

Объяснение: