Яка кількість речовини складає 2.24 л (н.у.) азоту?


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(N2)=2,24 л

n(N2)-?

n=V/Vm , Vm=22,4 л/моль

n(N2)=2,24/22,4=0,1 моль

Відповідь: n(N2)=0,1 моль