Розв'яжіть неповне квадратне рівняння 2x^2 + 3x = 0 * x^2 -- х в квадраті


Ответы на вопрос

Отвечает Тушев Никита.

Відповідь:

x1=0, x2=-3

Пояснення:

x²+3x=0

Виносимо x за скобки

x(x+3)=0

щоб отримати 0, треба, щоб хоча б один множник дорівнював нулю:

x1=0

x+3=0

x2=-3