Розв'яжіть рівняння методомрозкладання на множники:х^3 + 3х^2 - 18x = 0.​


Ответы на вопрос

Отвечает Лумпер Давид.

Ответ:

x1 = -6, x2 = 0, x3 = 3

Объяснение:

x^{3} +3x^{2}-18x =0\\x*(x^{2} +3x-18)=0\\x*(x^{2}+6x-3x-18)=0\\x*(x*(x+6)-3(x+6))=0\\x*(x+6)*(x-3)=0\\x =0\\x+6=0\\x-3=0\\x_{1}=0\\x_{2}=-6\\x_{3}=3