Периметр прямокутника дорівнює 56 см, а його ширина на 4 см менша від довжини. Складіть систему

рівнянь з двома змінними і знайдіть її рішення.

Ответы на вопрос

Отвечает Рараговская Ника.

Ответ:

x+y=56

x-y=4

x+y=56

x=4+y

2y=52

x=4+y

y=26

x=30

Объяснение: