Чи є числова пара ( 1; -3), (1; -1), (1;0), (-1;1) розв'язком рівняння 2х + 3х = -5?


Ответы на вопрос

Отвечает Джига Віта.

Ответ:

Якщо правильне рівняння 2х+3у=-5:

(1;-3)

Підставляємо

2*1+3*(-3) =2-9=-7

-7≠-5, не є розв'язком рівняння

(1;-1)

Підставляємо

2*1+3*(-1) =2-3=-1

-1≠-5, не є розв'язком

(1;0)

Підставляємо

2*1+3*0=2

2≠-5

(-1;1)

Підставляємо

2*(-1) +3*1=-2+3=1

1≠-5, не є розв'язком

Якщо правильно 2у+3х=-5:

(1;-3)

Підставляємо

2*(-3) +3*1=-6+3=-3

-3≠-5, не є розв'язком

(1;-1)

Підставляємо

2*(-1) +3*1=-2+3=1

1≠-5, не є розв'язком

(1;0)

Підставляємо

2*0+3*1=3

3≠-5, не є розв'язком

(-1;1)

Підставляємо

2*1+3*(-1) =2-3=-1

-1≠-5, не є розв'язком