(2x+3y=21 (3z-y=4 Вирішіть систему: підстановкую, графічно, додавання. А бож одним із цих

методів. Спасіте будь ласка . Дякую. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Zelini Monika.
1)2х+3у=21. (Спосіб підстановки)
3х-у=4

-у=4-3х
у=3х-4

2х+3(3х-4)=21
2х+9х-12=21
11х=21+12
11х=33
х=3

у=3*3-4
у=9-4
у=5

Відповідь: (3; 5)


2) 2х+3у=21
3х-у=4|*3 (Спосіб додавання)

2х+3у=21
9х-3у=12

2х+9х=21+12
11х=33
х=3

2*3+3у=21
3у=21-6
3у=15
у=5

Відповідь: (3; 5)