Дана лінійна функція у=6х-2. а)Знайти значення функції,якщо аргумент дорівнює (- 3) б) Знайти х,

якщо у=2,2

Ответы на вопрос

Отвечает Мырсалиев Бекжан.

y = 6x - 2

a)  x = - 3

y = 6 * (- 3) - 2 = - 18 - 2 = - 20

y = - 20

б) y = 2,2

2,2 = 6x - 2

6x = 2,2 + 2

6x = 4,2

x = 4,2 : 6

x= 0,7