1048. Розв'яжіть систему рівнянь методом додавання: 4x-y= 20,-5х +7y = 2,1)3)4x+y=12;8х+7y=15;(9x

+17y = 52,9x - бу = 24,2)4)26x -17y =18;9х+8y = 10.​

Ответы на вопрос

Отвечает Уткова Алина.

4x-y= 20, |*7
-5х +7y = 2,

28x-7y= 140,
-5х +7y = 2

23x=142 x=6 4/23
y=568/23-20=108/23=4 16/23

-28x-7y=-84;
8х+7y=15;

-20x=-69
x=3,45
y=12-4x=-1,8

-9x -17y = -52,
9x - 6у = 24,
-23y=-28 y=1 5/23
x=720/23=31 7/23

26x -17y =18; *8
9х+8y = 10. *17

208x-136y=144
153x+136y=170

361x=314
x=314/361
y=98/361