Складіть зведене квадратне рівняння корені якого 10 і -3


Ответы на вопрос

Отвечает Шухрова Маргарита.

(х-10)(х+3)=0

х²+3х-10х-30=0

х²-7х-30=0.

Отвечает Тупиков Сергей.
(х-10)(х+3)=0
х2+3х-10х-30=0
х2-7х-30=0
Д=49-4*1*(-30)=49+120=169; кор.Д=13
х1=(7+13)/2=20/2=10
х2=(7-13)/2=-6/2=-3

Ответ: 10; -3
Удачи♥️