Розв’яжіть рівняння: 4х+√х+3=0


Ответы на вопрос

Отвечает Дигавцов Александр.

t=(корінь)х

4t²+t+3=0

D=1-4*4*3=1-16*3=1-48=-47<0=>Немає розв'язків, бо дискримінант менше нуля