4. Чи належать графіку функції у = 8х точки з координатами:А), 4), В(0;1), C(0; 0), D-4, 2)?​


Ответы на вопрос

Отвечает Караваев Никита.

Ответ:

1) А (-1; -6). у = 8х - 14 = 8 • (-1) - 14 = -22. Точка А не належить графіку.

2) В(2;2). у = 8x- 14 = 8 • 2 - 14 = 2. Точка В належить графіку

Объяснение: