У коробці лежать, 9 синіх кульок, а решта зелені . Скільки у коробці зелених кульок якщо

імовірність вибрати зелену кульку , 4/7?​

Ответы на вопрос

Отвечает Золин Маркел.

Нехай, у коробці x зелених кульок, тоді усього кульок у коробці (x+9).

A – подія, з усіх кульок вибрали зелену.

Ймовірність події А

P(A) = m/n

m – кількість сприятливих подій

n – загальна кількість подій

m = x

n = x+9

P(A) = x/(x+9)

За умовою задачі P(A) = 4/7

x/(x+9) = 4/7

7x = 4(x+9)

7x = 4x+36

7x-4x = 36

3x = 36

x = 36/3

x = 12

Отже, у коробці 12 зелених кульок.

Відповідь: 12 зелених кульок.