На будівництві працює 31 робітник, при цьому малярів на 5 більше ніж штукатурів​


Ответы на вопрос

Отвечает Крымова Анна.

Відповідь:13 штукатурів; 18 малярів

Пояснення:

Х працює штукатурів

Х+5 працює малярів

Разом працює: (х + х+5). За умовою:

х+х+5=31

2х+5=31

2х=31-5

2х=26

х=26:2

х=13 працює штукатурів;

х+5=13+5=18 малярів