Розв'яжіть систему x+y=5 3x+y=7 графічним способом; яке взаємне розміщення прямих?​


Ответы на вопрос

Отвечает Березина Полина.

Ответ:

х+у=5

х=5+у

х=6

6+1=

=7ху