Розв'яжіть системі рівнянь способом підстановки (x-3=8(2x-y=6Це система рівнянь допоможіть​


Ответы на вопрос

Отвечает Валиев Николай.

Ответ:

x = 11; y = 16

Объяснение:

Це не складно - шукаємо в першому рівнянні х. Тобто в одну сторону переносимо цифри, в іншу - букви. Потім підставляємо вже відомий нам х у рівняння з у і шукаємо у.

\left \{ {{x-3=8} \atop {2x-y=6}} \right.\\\\\left \{ {{x=8+3=11} \atop {2*11-y=6}} \right.\\\\\left \{ {{x=11} \atop {22-y=6}} \right.\\\\\left \{ {{x=11} \atop {-y=6-22=-16}}\right.\\\\\left \{ {{x=11} \atop {y=16}}