Знайдіть дискримінант квадратного рівняння3х² - 8х -3 = 0 й укажіть його корені.​


Ответы на вопрос

Отвечает Семенов Даниил.

Ответ:

D=b^2-4ac=(-8)^2-4×3×(-3)=64+36=100

корень из 100=10

x1=-b-10/2×3=8-10/6=-2/6=-1/3

x2=-b+10/6=8+10/6=18/6=3

Отвечает Даниелян Тимофей.

Ответ:

Объяснение:

Д= 64-4*3*(-3)= 64+36=100

х=8+10/2=9

х=8-10/2=-1