швидкість катера за течією річки дорівнює 15км/год , а проти течії 9 км/год. Знайдіть швидкість

течії СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Антон.

Ответ:

3 км/год

Объяснение:

х - швидкість течії  

v + х = 15 км/год - швидкість катера за течією  

v - х = 9 км/год - швидкість катера проти течії  

(15 + 9) : 2 = 12 км/год - власна швидкість катера  

12 + х = 15               12 - х = 9  

х = 15 - 12                 х = 12 - 9  

х = 3                           х = 3

Ответ: швидкість течії 3 км/год.

Отвечает Косачёв Семён.

Ответ:

Объяснение: V(теч.)= (15-9)/2=3(км/ч)