Ольга та Світлана працюють у кафе швидкого харчування . На пакування кількох гамбургерів Світлана

витрачає вдівічі менше часу , ніж Ольга . Скільки часу витрачає на пакування цих гамбургерів кожна дівчина , якщо разом дівчата можуть упакувати їх за 4 хв? Терміново , 15 балів !​

Ответы на вопрос

Отвечает Кляус Лера.

Відповідь:

2/x+1/x=1/4

3/x=1/4

3/x=3/12

Отже Світлана може скласти за 2/12= 6хв, а Ольга за 12 хв.