срочно! Тракторист мав зорати 25 га, а зорав - 27 га. На скільки відсотків він виконав завдання? На

скільки відсотків перевиконав завдання?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Татьяна.

Відповідь:

виконав на 108%, перевиконав на 8%

Пояснення:

Запишемо коротку умову:

25 га — 100%

27 га — ?%

Складемо пропорцію:

\frac{25}{27} =\frac{100\%}{x}

Звідси:

x=\frac{27*100\%}{25} =(27*4)\%=108\%

Отже, тракторист виконав завдання на 108%, а перевиконав його на 108%-100% = 8%