Помогите пожалустаДоведіть, що значення виразу 19^3-3^6 ділиться націло на 10


Ответы на вопрос

Отвечает Баглай Марія.

Ответ:

Объяснение:

(19³-(3²)³)=(19³-9³)=(19-9)(19²+19*9+9²)=10*(19²+19*9+9²)

Один із множників ділиться на 10, значення виразу також буде ділитися на 10.

Використали формулу різниці кубів a³-b³=(a-b)(a²+ab+b²)