7. Розв'яжіть систему рівнянь методом підстановки.|x-2y = 3,5x+y = 4Відповідь.​


Ответы на вопрос

Отвечает Спиридонова Алёна.

Объяснение:

\left \{ {{x-2y=3} \atop {5x+y=4}} \right.\ \ \ \ \left \{ {{x-2*(4-5x)=3} \atop {y=4-5x}} \right.  \ \ \ \ \left \{ {{x-8+10x=3} \atop {y=4-5x}} \right.\ \ \ \ \left \{ {{11x=11\ |:11} \atop {y=4-5x}} \right.\ \ \ \ \left \{ {{x=1} \atop {y=-1}} \right.  .

Ответ: (1;-1).