Исследуйте функцию с помощью производной и постройте её график f(x) =x^3-3x^2+3


Ответы на вопрос

Отвечает Юровский Серёжа.

Объяснение:

ОДЗ: x = R

1) Знайдемо похідну:

y =  3 {x}^{2}  - 6x

2) Знайдемо парна чи непарна функція:

y(x) =  {x}^{3}  - 3 {x}^{2}  + 3

y( - x) =  -  {x}^{3}  - 3 {x}^{2}  + 3

ні парна, ні непарна

3) Знайдемо критичні точки:

 3 {x}^{2}  - 6x = 0 \\ x(3x - 6) = 0 \\ x = 0 \\ x = 2

4) Знайдемо точки перетину з Оx і Oy:

З Oy:

x = 0 \\ y = 0 + 0 + 3 = 3

5) Будуємо графік, використовуючи точки