Установіть відповідність між реагентами та продуктами реакцій: А Ca+ HCl→; 1 CaCl2+ H2O;Б CaO+

HCl→; 2 CaO+CO2;В Ca+O2; 3 CaO;Г CaCO3; 4CaCl2+H2;​

Ответы на вопрос

Отвечает Хомич Алина.

Ответ: А -4, Б-1, В-3, Г-2.

Объяснение:

А Ca+ 2HCl=CaCl2+H2; (4)

Б CaO+ 2HCl=CaCl2+ H2O; (1)

В 2Ca+O2=2 CaO; (3)

Г CaCO3=CaO+CO2 ; ( 2)