ДОПОМІЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ДАЮ 40 БАЛЛІВ !Два майстри , працюючи разом , можуть виконати деяке

замовлення за 60 годин .За скілки годин зможе виконати це замовлення кожен майстер окремо , якщо один з них може зробити це на 22 години швидше , ніж другий ​

Ответы на вопрос

Отвечает Волинець Марина.

Дано:

Майстер 1 = х

Майстер 2 = х-22

Разом = 60

Розв'язання:

1)х+х-22=60

2х=60+22

2х=82

х=82/2

х=41 (год) - перший майстер

2) 41-22=19 (год) - другий майстер

Відповідь: Перший майстер віконає це замовлення за 41 год, а другий - за 19 годин.