Знайдіть дванадцятий член та суму перших двадцяти членів арифметичної прогресії, якщо А1=5; б=3​


Ответы на вопрос

Отвечает Бариев Даниль.

Ответ:

38

Объяснение:

А12=А1+(n-1)d

А12=5+(12-1)*3

А12=5+11*3

А12=5+33

А12=38