Укажіть рівняння кола радіуса 4 з центром у точці В (-2, 0) Пожалуйста объясните как вы решали !!!


Ответы на вопрос

Отвечает Скоробогатов Виталий.

Відповідь:

(х+2)^2 + у^2 = 16.

Пояснення:

Рівняння кола має вигляд: (х-а)^2 + (у-b)^2 = R^2, де а і b - координати точки центра, у даному випадку а = -2, b = 0. Тоді рівняння кола: (х-(-2))^2 + у^2 = 4^2; (х+2)^2 + у^2 = 16.