Ширина прямокутника становить 75% його довжини. Знайти периметр цього прямокутника, знаючи, що

площа прямокутника дорівнює 48 м².​

Ответы на вопрос

Отвечает Кримський Макс.

Ответ: 28 м. См фото.

Объяснение:


Отвечает Малявчик Оксана.

Ответ:

обозначим х -длину прямоугольника

ширина будет-0,75х. 75%=0,75

0,75х×х=48

0,75х^2=48

х^2=64

х1=8 8×0,75=6(ширина)

х2=-8(не подходит)

Р=2(а+b)

P=2(8+6)

Р=28см