Довжина контейнера 12 м, ширина 7 м, висота 1,5 м. Скільки тонн вантажу може вміститись у

контейнері, якщо 2 м² мають масу 800 кг?​

Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Ден.

Ответ:

50,4 т

Объяснение:

12*7*1,5=126 (м³) об"єм контейнера

800:2=400 кг=0,4 т

126*0,4=50,4 (т) може вміститися