Визначити число членів геометричної прогресії в якій в1= 2, вⁿ=1/2, Sⁿ= 3 1/2,(3 цілі одна друга)​


Ответы на вопрос

Отвечает Евсеев Данил.

Ответ:

n=3

Объяснение:

bn=b₁q^(n-1)

q^(n-1)=bn/b₁=(1/2)/2=1/2²=(1/2)²

q^(n-1)=(1/2)²

q=1/2 ; n-1=2; n=1+2

n=3

проверка

S₃=b₁+b₂+b₃=2+1+(1/2)=3 1/2