61. При яких значеннях і графік функції проходить через точки (1; – 4) і (– 2; 11)? 62. Знайдіть

область визначення функції = 1/√−2+3+4

Ответы на вопрос

Отвечает Паршина Марина.

Ответ:

a=3

b=-2

Объяснение:

y=ax²+bx-5

(1;-4)(-2;11)

a1²+b*1-5=-4

a(-2)²+b(-2)-5=11

a+b=1

4a-2b=16

a=1-b

4(1-b)-2b=16

4-4b-2b=16

-6b=12

b=-2

a+(-2)=1

a=3