Не виконуючи побудови графіка функції у = 2х – 9, знайдіть точку цього графіка, у якої: 1) абсциса

дорівнює ординаті; 2) ордината на в більша за абсцису.​

Ответы на вопрос

Отвечает Семиглазов Илья.

1. Якщо абсциса дорівнює ординаті, то у функції у = 2х-9 х (абсциса) має дорівнювати у (ординаті). Ця точка має координати:

х = 2х-9

2х-х = 9

х = 9

Отже, шукана точка має координати (9; 9).

2. Якщо ордината (у) на 6 більша за абсцису (х), то у = х+6. Підставимо це у функцію у = 2х-9:

х+6 = 2х-9

2х-х = 6+9

х = 15

Ордината більша від абсциси на 6, тому у = 15+6 = 21.

Отже, шукана точка має координати (15; 21).

Отвечает Волковысский Александр.

Ответ:

1) Якщо абциса дорівнює ординаті(х=у), то

у=2х-9, при х=у, то

х=2х-9

х-2х=-9

-х=-9 => х=9

Координати (9;9)

2) Якщо ординаті більша абциса на 6, то, то у=х+6

у=2х-9, при у=х+6, то

х+6=2х-9

х-2х=-9-6

-х=-15. => х=15

у=х+6=15+6=21

Координати (15;21)

Объяснение: