учень придбав зошит по 8 грн заплатиши за них м грн і по 14 грн заплативши за них н грн скільки

зошитів придбав учень? складіть вираз і знайдіть його значення при м=24 н=56​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванкова Маша.

(м : 8) + (н : 14) = (24 : 8) + (56 : 14) = 3 + 4 = 7

Ученик приобрел 7 тетрадей