1/2(2 5/7+4 2/7)ответьте пожалуйста ​


Ответы на вопрос

Отвечает Краснов Иван.

1/2(2 5/7+4 2/7)

1)2( (2+4)+(5/7+2/7) )

1/2 множення (6+1)

1/2множення7

7/2

там де дві дужки писати теж дві и там де множення треба за мість слова писати множення

Отвечает Губенкова Дарья.

Ответ:

 \frac{1}{2}  \times ((2 + 4) + ( \frac{5}{7}  +  \frac{2}{7} ) =  \frac{1}{2 }  \times (6  + 1) =  \frac{1}{2}  \times 7 =  \frac{7}{2}