у першій бочці було в 5 разів більше ніж в другій коли в першу діжку долили 10 л води а в другу 58

та обох стало порівну скільки літрів води було спочатку.

Ответы на вопрос

Отвечает Ниязгулова Диана.

                             Было             Стало

1-я бочка               5х л            (5х + 10) л

2-я бочка               х л              (х + 58) л

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение:

5х + 10 = х + 58

5х - х = 58 - 10

4х = 48

х = 48 : 4

х = 12 (л) - было во второй бочке

5х = 5 · 12 = 60 (л) - было в первой бочке

Ответ: 60 л и 12 л.