власна швидкість катера 20 км на годи а швидкість течії у річки 2 км у годину знайдіть відстань між

двома пристроями якщо в одному напрямі катер проходе її на 30хвилин більше ніж у зворотному​

Ответы на вопрос

Отвечает Алферов Тихон.

Ответ:

49,5 км.

Объяснение:

18 км./час скорость катера против течения, 22 км./час скорость по течению.

Обозначим расстояние за x. Тогда (0,5 это полчаса)

x/18=x/22+0,5

(11x-9x)/198=1/2

2x/99=1

x=49,5