Якою з наведених цифр потрібно замінити зірочку в записі числа 728* , щоб воно ділилося на 3 без

остачі а) 3б)0в)2г)1д)5​

Ответы на вопрос

Отвечает Васюченко Никита.

Число делится на 3, если сумма его цифр кратна 3

728* -----> 7 + 2 + 8 = 17 - сумма цифр

18 - 17 = 1 - вместо звёздочки

21 - 17 = 4 - вместо звёздочки

24 - 17 = 7 - вместо звёздочки

Ответ: г) 1.