При якому значенні змінної значення виразу 3m -8 у 4 ра- зи менше від значення виразу 5m-7?​


Ответы на вопрос

Отвечает Маринкевич Александра.

Ответ:

3 4/7

Объяснение:

4(3m-8)=5m-7

12m-32=5m-7

12m-5m=-7+32=25

7m=25

m=25/7=3 4/7