При якому значенні змінної значення виразу 3х – 8 у 4 рази менше від значення виразу 5х – 7 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Сальков Никита.

3x-8=5x-7/4

12x-32=5x-7

7x=25

x=25/7

x≈3,57