Від села до міста легковий автомобіль доїхав за 3 год, а ван тажний за 4,5 год. Знайдіть

швидкості кожного автомобіля якщо швидкість вантажного автомобіля на 28 км/год менш від швидкості легкового. ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Khiloyants Mark.

Пояснення:

Нехай швидкість вантажного автомобіля дорівнює х км/год.    ⇒

Швидкість легкового автомобіля дорівнює (х+28) км/год.

x*4.5=3*(x+28)\\4,5x=3x+84\\1,5x=84\ |:1,5\\x=56.\\56+28=84.

Відповідь: швидкість вантажного автомобіля дорівнює 56 км/год,

                  швидкість легкового автомобіля дорівнює 84 км/год.