У першому мішку було в 4 рази більше моркви, ніж у другому. Коли з першого мішка взяли 10 кг

моркви, а в другий досипали 5 кг, то в обох мішках моркви стало порівну. Скільки кілограмів моркви було в кожному мішку спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Аулова Зоя.

Ответ:1 мішок =20кг; 2=5кг

Объяснение:

1=4х 2=х

Після того як досипали і відсипали

1міш.=4х-10 2міш.=х+5

4х-10=х+5

3х=15

Х=5 –2мішок спочатку

1мішок– 20