Исній не еі Аняння. Розв'язування Задач за 400 могокДASep Rapiah 1 1. Знайдіть корінь рівняння: 1)

1 1х - 9 = 4х +19; 2) 7x - 5(2x+1) = 5х+15. 2. У першому мішку було в 4 рази більше моркви, ніж у дру- гому. Коли з першого мішка взяли 10 кг моркви, а в другий досипали 5 кг, то в обох мішках моркви стало порівну. Скільки кілограмів моркви було в кожному мішку спо- чатку? 3. Розв'яжіть рівняння: 1) (14 y + 21)(1,8 – 0,3y) = (0); 2) (4х +1) - х = 7х + 2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лавров Олег.

Ответ:

1)11х-9=4х+19

11х-4х=19+9

7х=28

х=28:7

х=4

2)7х-5(2х+1)=5х+15

7х-10х-5=5х+15

7х-10х-5х=15+5

-8х=20

х=20:(-8)