Знайдіть найменше значення виразу а^2 + b^2, якщо 5а - 12b = 13.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шмаков Олег.

Ответ:

1

Объяснение:

5a-12b=13

5a=12b+13

a=2,4b+2,6

a²+b²=(2,4b+2,6)²+b²=5,76b²+12,48b+6,76+b²=6,76b²+12,48b+6,76=

=(2,6b+2,4)²-5,76+6,76=(2,6b+2,4)²+1≥1⇒min(a²+b²)=1